אני אוהב זוכר, אני אוהב ממתקים, אני אוהב בשר. כמו כולם, אני אוכל את כל מה שאני רואה ואני לא מרגיש רע בגלל זה. כי זה רק אוכל. זה מה שחשבתי... עד שנחתתי בכפר מיוחד זה הנמצא במקום בו 4,000 איש חיים באמצע המדבר בישראל. אבל בניגוד אליי, האנשים כאן מאד זהירים לגבי האוכל שלהם. שימו לב לזה: בכפר זה לא אוכלים בכלל בשר, לא מוצרי חלב או תוספים כימיקליים. רק אוכל טבעוני. הם לא אוכלים מלח שלושה ימים בשבוע ולא אוכלים בכלל סוכר במשך ארבעה שבועות בשנה. אפס סוכר. הם מתאמנים שלוש פעמים בשבוע, יש להם עיסוי רפואי כל חודש והם לא מעשנים או שותים אלכוהול. כל מה שהם מכניסים לגופם עשוי מצמחים. "אנחנו מבינים שכדי לשמור על אריכות ימים ואורח חיים בריא, אופטימלי, חיוני, נוכל להכניס לגופנו, שאותו אנו מכנים "מקדש", רק מזון איכותי וטבעי." במקום שניצלים הם מכינים סייטן, במקום המבורגר הם אוכלים קציצות קטניות והמקום גלידת שמנת יש להם חלב סויה.
"מתי הפעם האחרונה ששתית חלב ? 1991. מתי הפעם האחרונה שאכלת בשר ? 1983." והדיאטה הטבעונית הזאת עובדת ! מאחר ולפי המחקרים הכפר הזה הוא אחד מהכי בריאים בישראל עם מקרים מעטים מאד של הזמנת יתר או התקפי לב וכאשר אתה הולך ברחבי הכפר ניתן לראות הרבה אנשים מבוגרים שנראים צעירים וכייפים ! כמה מהם בני 99.
"73, 69, 72, 82 שנים וצעיר." וזה נהיה אפילו יותר מעניין... בגלל שאנשים אלא מאמינים לחלוטין ב 100% שבגלל התזונה שלהם, הם יחיו לנצח ! לחלוטין !
אלו קהילת העבריים של ירושליים. זו קהילה רוחנית שמאמינה בתנך ולפי התנך בבראשית פרק א' פסוקים ל'-כ"ט נאמר: "וַיֹּאמֶר אֱ-לֹהִים הִנֵּה נָתַתִּי לָכֶם אֶת כָּל עֵשֶׂב זֹרֵעַ זֶרַע אֲשֶׁר עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ וְאֶת כָּל הָעֵץ אֲשֶׁר בּוֹ פְרִי עֵץ זֹרֵעַ זָרַע לָכֶם יִהְיֶה לְאָכְלָה וּלְכָל חַיַּת הָאָרֶץ וּלְכָל עוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל רוֹמֵשׂ עַל הָאָרֶץ אֲשֶׁר בּוֹ נֶפֶשׁ חַיָּה אֶת כָּל יֶרֶק עֵשֶׂב ...". אבל בלי קשר לדת, לקהילה זו יש משהו מיוחד, אלפים מהם מאמינים שגופם הוא מקדשם, הוא צריך להיות נקי, הוא צריך להיות בריא, והם עושים הכל כדי לשמר אותו לחלוטין. זו הסיבה שכולם צריכים לראות זאת. אנשים אלו חזקים יותר, בריאים יותר ומאריכים חיים. ואם זה מה שצריך כדי לעשות זאת, אז זה אולי הזמן לזנוח את הבשר, לזנוח את הסוכר ולבחור בתזונה חדשה.

רועי בשן ייצוג אמנים

הכושים העבריים (להקה) מנוהל על ידי רועי למעלה מעשור באירועים ברחבי הארץ ובחו"ל. 

רועי בשן ייצוג אמנים - סוכנות להזמנת שרותי מוסיקה והגברה המובילים בישראל.  אנו מציעים את הלהקה, ההרכבים המוסיקליים והזמרים האפרו-אמריקאים הטובים ביותר בישראל. השירות שלנו בלעדי, ייחודי ומתאים למי שמחפש לשדרג את האירוע שלו למצויין ומדהים. יש לנו להקות אירועים, להקות חתונה, זמרים לאירועים של קהילת העבריים, נגנים לאירועים, להקה לקבלת פנים, זמרים למופעי פריצה ועוד. המופעים שלנו הם בלעדיים. חברות גדולות להפקת אירועים ומפיקי אירועים עסקיים או פרטיים מזמינים את ההופעות שלנו עבור החברות הגדולות במשק ואירועי העשירון העליון. להקת העבריים, זוכה כל שנה מחדש להיות להקת האירועים מספר 1 בישראל.

רועי בשן ייצוג אמנים
דרך הים 9/1
נעורים 40298

+972 (0) 73 2100 511

הכושים העבריים הוא תיאור נרדף שחייבים לרשום באתר כדי שתמצאו אותנו למרות שלא נרצה שתשתמשו במילה כושים.

מופעים: 

‏‏לוגו העבריים מדימונה.JPG