המוטו של צוות ההגברה שלנו: לספק ציוד הגברה מעולה, מותאם למקום ההופעה ומספר המוזמנים ותפעול הציוד לכדי ביצועים מעולים שיאפשרו ללהקת העבריים (לא הכושים) להישמע הכי טוב שאפשר ללא פגיעה בקול ובסאונד הטבעי והמיוחד של זמרי הלהקה. לעצמנו, אנחנו לא מתפשרים על הסאונד וגאים באירועים הרבים שעברנו בהצלחה ולהוביל בתעשיית המופעים והאירועים. צוות ההגברה של כולל עובדים מסורים ומקצועיים שמכירים את דרישות הלהקה הזמרים והנגנים. 

הציוד שלנו

 

אנחנו משתמשים במיקסרים שונים במגוון רחב של מופעים, הופעות חיות, אולפן ההקלטות שלנו בדימונה, ובחיבור לציודים הקיימים כיום באולמות וגני אירועים. השימוש העיקרי במיקסר הוא לניהול ושליטה בסאונד של הזמרים והנגנים או הפלייבק מהמחשב. המיקסר מקבל את הסאונד שלו ממקורות כמו מיקרופונים וכלי נגינה. המיקסר, משלב (מערבבים) ומעבד צלילים אלה ומשדר אותם למערכת סאונד מוגברת או מערכת הקלטה. ללא מיקסרים, לא ניתן לבצע הופעות חיות ומוזיקה. אנו עובדים גם מיקסרים אנלוגיים וגם מיקסרים דיגיטליים מהטובים הקיימים בשוק. במיקסרים אנלוגים מתקבל סאונד חם יותר ועגול יותר מאשר במיקסר דיגיטלי. עם זאת, ללא קשר לאיכות הצליל, מיקסר אודיו דיגיטלי בעל יתרונות רבים על פני מכשיר אנלוגי, כולל בקרת רשת אלחוטית והיכולת לשמור קביעות מוגדרות מראש (פריסטים) ופרמטרים לזיכרון מיידי.

כאשר אנחנו צריכים לספק הגברה לאירועים קטנים אנחנו משתמשים ברמקולים מאד איכותיים מדגם RCF ART-745 בעל כניסה מאוזנת עם טכנולוגיה מובנית בתוך יחדת המגבר המובנה הכולל אפשרות לשלוט על עוצמת הקול בצורה אופטימלית והתאמה לאקוסטיקה במקום האירוע. רמקולים מעוצבים שחורים בעלי אלמנט של 15 אינץ' ושופרות של שני אינץ' שמאפשרים לצלילים הגבוהים והנמוכים להישמע חזק ונקי.  
הרמקולים נמצאים בתיבת פלסטיק חדשנית שמאפשרת לסאונד להישמע כאילו מדובר בתיבת עץ, הסאונד חם ונעים ועם זאת מגיע לעוצמות גבוהות מאד ומצליח לחסוך את הצורך ברמקול נוסף לצלילים הנמוכים. אחד הדברים שמאפיינים את הרמקולים האלו זה יכולת הפיזור שהיא מדהימה ומאפשרת לשמוע את הלהקה מכל קצה. הדרייברים בגרסה זו מוצלחים מאד, בעלי דחיסת צלילים חכמה, ומאפשרים נפח צלילים גבוה וחדיש גם בתדרים הנמוכים וגם בגבוהים. כמו כן, הקרוסאובר מצליח ליצר רמקול יעיל יותר וכך שומר על איכות הסאונד. הרמקולים שלנו יכולים לעשות כמעט כל אירוע עד 300 איש, קבלת פנים, חופות ועוד. ניתן להשתמש בהגברה זו עם רוב הדי ג'ייס כיוון שמדובר ברמקול עם שמע חזק וברור.
 

רועי בשן ייצוג אמנים

הכושים העבריים (להקה) מנוהל על ידי רועי למעלה מעשור באירועים ברחבי הארץ ובחו"ל. 

רועי בשן ייצוג אמנים - סוכנות להזמנת שרותי מוסיקה והגברה המובילים בישראל.  אנו מציעים את הלהקה, ההרכבים המוסיקליים והזמרים האפרו-אמריקאים הטובים ביותר בישראל. השירות שלנו בלעדי, ייחודי ומתאים למי שמחפש לשדרג את האירוע שלו למצויין ומדהים. יש לנו להקות אירועים, להקות חתונה, זמרים לאירועים של קהילת העבריים, נגנים לאירועים, להקה לקבלת פנים, זמרים למופעי פריצה ועוד. המופעים שלנו הם בלעדיים. חברות גדולות להפקת אירועים ומפיקי אירועים עסקיים או פרטיים מזמינים את ההופעות שלנו עבור החברות הגדולות במשק ואירועי העשירון העליון. להקת העבריים, זוכה כל שנה מחדש להיות להקת האירועים מספר 1 בישראל.

רועי בשן ייצוג אמנים
דרך הים 9/1
נעורים 40298

+972 (0) 73 2100 511

הכושים העבריים הוא תיאור נרדף שחייבים לרשום באתר כדי שתמצאו אותנו למרות שלא נרצה שתשתמשו במילה כושים.

מופעים: 

‏‏לוגו העבריים מדימונה.JPG