מי הם הישראלים האפריקאים העבריים של ירושלים ?
בני ישראל העבריים האפריקאים של ירושלים (AHIJ) הם קהילה רוחנית של אפריקאים אמריקאים וצאצאיהם ילידי ישראל שבסיסם בדימונה, ישראל. הם ממשיכי דרכו של בן עמי בן ישראל המנוח ומכונים בדרך כלל עבריים שחורים, אם כי הם מעדיפים להיקרא בני ישראל עבריים או עבריים.

אף שהם עשויים לחלוק אמונות ליבה מסוימות עם קהילות ישראליות אחרות בעברית, או "מחנות", בארה"ב ובמקומות אחרים, ה- AHIJ אינו קשור רשמית למחנה אחר. עם זאת, ישנם כמה סניפים רשמיים של הקהילה, המכונים "תחומי שיפוט", במערב ודרום אפריקה, ארה"ב ובריטניה.

רועי בשן ייצוג אמנים

הכושים העבריים (להקה) מנוהל על ידי רועי למעלה מעשור באירועים ברחבי הארץ ובחו"ל. 

רועי בשן ייצוג אמנים - סוכנות להזמנת שרותי מוסיקה והגברה המובילים בישראל.  אנו מציעים את הלהקה, ההרכבים המוסיקליים והזמרים האפרו-אמריקאים הטובים ביותר בישראל. השירות שלנו בלעדי, ייחודי ומתאים למי שמחפש לשדרג את האירוע שלו למצויין ומדהים. יש לנו להקות אירועים, להקות חתונה, זמרים לאירועים של קהילת העבריים, נגנים לאירועים, להקה לקבלת פנים, זמרים למופעי פריצה ועוד. המופעים שלנו הם בלעדיים. חברות גדולות להפקת אירועים ומפיקי אירועים עסקיים או פרטיים מזמינים את ההופעות שלנו עבור החברות הגדולות במשק ואירועי העשירון העליון. להקת העבריים, זוכה כל שנה מחדש להיות להקת האירועים מספר 1 בישראל.

רועי בשן ייצוג אמנים
דרך הים 9/1
נעורים 40298

+972 (0) 73 2100 511

הכושים העבריים הוא תיאור נרדף שחייבים לרשום באתר כדי שתמצאו אותנו למרות שלא נרצה שתשתמשו במילה כושים.

מופעים: 

‏‏לוגו העבריים מדימונה.JPG