לכל השואלים לגבי זמרת לאירועים, מדובר בזמרים ממוצא אמריקאי אפריקאי שהופיעו וייצגו את ישראל באורוויזיון מספר פעמים. להקת העבריים, התופעה המוסיקלית האחרונה שהגיחה מהקהילה האפריקנית העברית-ישראלית, מתמודדת ומנסה להגשים את חלומה להיות כוכבת-על תוך ניסיון לשמור ולקיים את הערכים וכבודה של הקהילה שלה, קהילת העבריים מפורסמים.

כמתמודדת באחת מתוכניות הטלוויזיה הפופולריות בישראל, עם כמעט מיליון צופים בפרק, בת ישר מתחילה להגשים את החלום הזה. היא הלהיבה את השופטים והקהל לכל אורך התחרות וההופעות החיות. אבל זה לא היה מסע מושלם במיוחד עבור זמרת לאירועים בת ה-21, שהיא התופעה המוסיקלית האחרונה שהגיחה מהקהילה העברית אפריקאית, הידועה גם בשם העברים השחורים. בת ישראל גילתה עד כמה קשה להפוך להיות כוכבת-על ולהישאר צנועה.

בת ישראל אמרה שהיא רוצה שהקהילה תשמח ותהיה גאה בי על מה שהיא עושה. במקביל, היא הודתה שלא קל כיוון שהיא נאלצת לחוות דברים חדשים שלא חוותה בקהילה. כתרייה עוברת בשטף בין אנגלית לעברית, לרוב באמצע המשפט, ומודה על גידולה כאחת מתוך הרבה אחים (פוליגמיה היא חלק מסגנון החיים של העבריים).

העבריים (לא הכושים) החלו להגיע לישראל בשנת 1969, לאחר שעזבו את גטאות ארצות הברית על מנת להתחבר מחדש עם שורשיהם כצאצאים המזוהים עם עצמם של בני ישראל המקראיים. במשך שנים רבות הם חיו בשולי החברה. כיום הם נהנים מיחסים טובים עם המדינה ואף משרתים בצבא ההגנה לישראל. הקהילה עדיין ידועה ברבים, אם באופן סטריאוטיפי ככושים, בזכות הזמרים שלה ברמה העולמית. היא אינה הראשונה שהופיע בתחרות שירה טלוויזיונית; אדי באטלר ייצג את ישראל באירוויזיון בשנת 1999 ו -2006. עם זאת, היא מייצגת דור חדש של ילידי הקהילה שרוצים השתתף באופן מלא יותר בחברה הישראלית. באופן לא מפתיע, היא באה ממשפחה של מוסיקאים. אביה מנגן בתופים ואחיה מופיע באירועים. בעוד כתריה זכתה לצופים רבים בזכות אישיותה השופעת וחיוכה המדבק, היא גם התמודדה עם מעט התנגשות מבחוץ ומחוצה לה לקהילה שלה. לדבריה, היא ראתה תגובות בדף הפייסבוק של התוכנית לאחר הופעתה שקראה לחיסולה מכיוון שהיא "לא אחת מאיתנו".

בתוך כך, חלק מהעבריים לא היו מרוצים שהזמרת אמרה בראיון לתוכנית כי החיים בקהילה יכולים להיות "כאב ראש" בגלל ההנחיות התרבותיות המחמירות, הכוללות צום בשבת והימנעות מבשר ומוצרי חלב. "למרות שאני מייצגת את הקהילה שלי, באתי לתוכנית בשביל עצמי". בת ישראל, אשר גדלה בקהילה בדימונה, עברה להתגורר במרכז. באשר למשפחתה הגדולה, שרבים מהם השתתפו בהקלטות המופע בבגדיהם הצבעוניים בעבודת יד, הם גאים ותומכים בכוכב המתהווה שלהם. רועי בשן מנהל הלהקה, אמר כי בת ישראל היא השראה לנוער הקהילה של העבריים. "היא נותנת להם את האומץ ללכת בעקבות החלומות," אמר. "זה רק מראה שאתה לא חייב לעזוב את הקהילה כדי להצליח."

רועי בשן ייצוג אמנים

הכושים העבריים (להקה) מנוהל על ידי רועי למעלה מעשור באירועים ברחבי הארץ ובחו"ל. 

רועי בשן ייצוג אמנים - סוכנות להזמנת שרותי מוסיקה והגברה המובילים בישראל.  אנו מציעים את הלהקה, ההרכבים המוסיקליים והזמרים האפרו-אמריקאים הטובים ביותר בישראל. השירות שלנו בלעדי, ייחודי ומתאים למי שמחפש לשדרג את האירוע שלו למצויין ומדהים. יש לנו להקות אירועים, להקות חתונה, זמרים לאירועים של קהילת העבריים, נגנים לאירועים, להקה לקבלת פנים, זמרים למופעי פריצה ועוד. המופעים שלנו הם בלעדיים. חברות גדולות להפקת אירועים ומפיקי אירועים עסקיים או פרטיים מזמינים את ההופעות שלנו עבור החברות הגדולות במשק ואירועי העשירון העליון. להקת העבריים, זוכה כל שנה מחדש להיות להקת האירועים מספר 1 בישראל.

רועי בשן ייצוג אמנים
דרך הים 9/1
נעורים 40298

+972 (0) 73 2100 511

הכושים העבריים הוא תיאור נרדף שחייבים לרשום באתר כדי שתמצאו אותנו למרות שלא נרצה שתשתמשו במילה כושים.

מופעים: 

‏‏לוגו העבריים מדימונה.JPG